نکاتی در مورد انتخاب قالیشویی و ارائه آن برای شستشوی در خارج از منزل

این روز‌ها برای تمیز کردن فرش همه یک نیازمندی باز ‌می‌کنند و بعد یک شماره از قالیشویی بر میدارند، اولش قالیشویی ها یک قیمت برای شستشوی فرش می‌گویند، اما بعد مشخص میگردد که اگر بخواهند غیر از «آب» چیزی شبیه «پودر شست‌ و شو » هم اضافه کنند، قیمت بالاتر می‌رود و بعد هزینه ایاب و ذهاب … همین طور تا وقتی که به شستن یک فرش می‌رسید، قیمت ممکن است چند برابر شود.

 

اصلی ترین اشکال این قالیشویی ها، استفاده از مواد نگهدانده رنگ است که ترکیب شیمیایی دارد و کیفیت فرش ها را کاهش می دهد و از ارزش فرش و موکت می کاهد. رونق گرفتن کارگاههای قالیشویی ها سبب به وجود آمدن قالیشویی ها بی اسم و رسمی میشود که تنها با تعدادی شماره تلفن و قیمت معمولا خیلی پایین اقدام به تبلیغات و جذب مشتری می کنند که به دنبال آن گاهی مشکلاتی برای خانواده ها به وجود می آورند و مشتریان اکثرا از شست و شوی فرش ها راضی نیستند.

اثرات مخرب روی تار و پود

کارشناسان فرش معتقدند که متاسفانه قالی‌شویان از موادی استفاده می‌کنند که به کیفیت نخ‌ها لطمه وارد می‌کند. این مواد شیمیایی نه تنها تاثیر چندانی در حفظ رنگ‌ها نمی‌گذارند، بلکه حالت مخربی در تار و پود فرش دارند و آنها را آماده پوسیدگی می‌کنند و در هر با شست و شوی کیفیت فرشها افت میکند. آنها به صاحبان فرش‌ها توصیه می‌کند: سعی کنید از مؤسسه‌های نامعتبر یا ناشناس برای شستن فرش‌های خود استفاده نکنید؛ چراکه کیفیت فرش شما خراب می‌شود. در حقیقت اگر سالی یک بار قالی‌ شویی ها با دستگاههای غیر استاندارد فرش‌های شما را بشویند، برای نابودی فرش شما کافیخواهد بود.

قالیشویی و مبل شویی بیستون در رشت

قالیشویی بیستون پس از شستشو فرش وتحویل به مشتری تا یکهفته ضمانت کیفیت میدهد درصورت نارضایتی مشتری فرش برگشت ومجددا شسته میشود

در قالیشویی بیستون لول فرش شما را تحویل میگیریم و لول و بسته بندی شده آن را به شما تحویل میدهیم. رضایت شما اولویت کار ماست.

قالیشویی بیستون در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را تحویل و پس از شستشو در سریعترین زمان به شماتحویل میدهد.

اگر بدنبال کیفیت بالا شست و شوی و حفظ ارزش فرش خود هستید با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت قالیشویی و قیمت شستشوی فرش و موکت لطفا با شماره های مندرج تماس حاصل کنید.